NR-SOLUS s.r.o.
Kompletná ponuka stavebných prác pre novostavby a rekonštrukcie

úvod
referencie
o firme
kontakt
novostavby
rekonštrukcie
Byty a interiéry
Inžinierske stavby
doprava
dokumentácia
Tvorba návrhov
Naša firma sa na trhu so stavebnými a murárskymi prácami pohybuje už dlhé roky. Je známa tým, že ponúka komplexné služby spojené so stavebnými a murárskymi prácami. Ponúkame Vám široké spektrum možností výberu z našej ponuky, ktorá zahŕňa práce ako napríklad realizácia hrubých stavieb, zastrešenie, rekonštrukcia bytových jadier, kompletné zateplenie stavebných objektov, ale aj stierky, maľby, obklady a iné.

Naša ponuka je prispôsobená celkovým potrebám a žiadostiam našich zákazníkov, ktorým garantujeme kvalitu, spoľahlivosť a kompletné spracovanie s cieľom byť kreatívny a originálny na trhu.

V NR-SOLUS, uskutočníme všetky Vaše požiadavky týkajúce sa stavby, elektra, vody, kanalizácie aj plynu. Všetko, čo potrebujete k stavbe Vášho nového domu, nájdete na jednom mieste. Súčasťou našej práce je aj rekonštrukcia stavieb. Zabezpečujeme aj prestavbu a celkovú zmenu bytových jadier, ich búranie a následné prestavanie na základe Vašich požiadaviek.

Je v našom záujme, aby ste boli s našou prácou maximálne spokojní a ostali nám verní aj pri realizácií Vašich ďalších projektov. Plníme sny všetkých našich zákazníkov a snažíme sa uskutočniť Vašu predstavu o ideálnom bývaní, ale aj funkčných a praktických priemyselných stavieb.

Dlhoročná prax - záruka úspechu
Úspechy NR-SOLUS zaručujú aj hodnoty, ktorými sa v našej práci riadime. Neustále sa snažíme aktualizovať a inovovať techniky a prostriedky, ktoré používame pri našej práci. Medzi dôležité hodnoty zaraďujeme aj komunikáciu so zákazníkmi, ktorá je základnom úspešnej realizácie celého projektu. Medzi našu ponuku patria aj zľavy, ktoré dokážeme prispôsobiť aktuálnym ponukám.

NR-SOLUS: Vaše kompletné stavebnícke služby!

Tel.: 037/741 41 24, 0905 498 835  /  E-mail: balaznr@gmail.com  /  Kalinčiakova 20, 949 01 Nitra